RAFET EL ROMAN 24.02.2018 @GOLDPOOLCLUB

24 Feb 22:00 24 Feb 22:00 - Prizren Prizren
Gold Pool Club Prizren Gold Pool Club Prizren
RAFET EL ROMAN ARTISTI TURK ME FAM BOTRORE FITUES I SHUMË QMIMEVE DHE ME MBI 20-VITE NË SKENËN MUZIKORE PËR HERË TË PARË NË BALLKAN DHE KOSOVË LIVE E SHTUNE 24 SHKURT RAFET...   More info


© 2018 Siguez