Hiking, Via Ferrata & Zipline në Rugovë 30 Prill

30 Apr 07:00 - 17:30 30 Apr 07:00 - 17:30 - Pejë Pejë
Pejë Pejë
Fundjavë me adrenalinë në Grykë të Rugovës, kombinimi i hiking, zipline, dhe via ferrata gjithnjë duke u rrethuar me bukurinë e mahntishme të bjeshkëve të Rugovës, do të jetë një...   More info

Hiking, Via Ferrata & Zipline - Rugova

30 Apr 07:00 - 18:00 30 Apr 07:00 - 18:00 - Pejë Pejë
Gryka e Rugoves Gryka e Rugoves
Experience Kosovo, in partnership with Supercampers, is organizing a weekend adventure in Rugova Gorge in western Kosovo, with a combination of hiking, zipline and Via Ferrata...   More info

Ecja: Karadaku - 2017 | KAGJ

30 Apr 08:30 - 16:00 30 Apr 08:30 - 16:00 - Gjilan Gjilan
Klubi Alpin Gjilani Klubi Alpin Gjilani
Përshëndetje. Të nderuar bjeshkatarë Klubi Alpin GJILANI ju njohton se me 30.Prill.2017, e Diele organizohet ECJA e radhës organizuar nga Klubi Alpin Gjilani, këtë here, ecja do...   More info

Pulse of Europe-Prishtina

30 Apr 14:00 - 15:00 30 Apr 14:00 - 15:00 - Pristina Pristina
Sheshi Skenderbe, Prishtinë Sheshi Skenderbe, Prishtinë
Pulse of Europe është një iniciativë qytetare dhe jopolitike. Manifestimet e Pulse of Europe kanë ardhur pas disa zhvillimeve të fundit në Evropë dhe po mbahen në mbi 60 vende të...   More info

Festo 1 Majin në Matka

01 May 07:30 01 May 07:30 - Pristina Pristina
Pristina Pristina
Vizitë ditore te liqeni Matka në Shkup dhe shijoni bukurit natyrore të liqenit. Pasdite shetitje në qytetin e Shkupit. NISJET: Qdo të Diele 6:00 Prizren, para Agjensionit...   More info

2 Years with AirRadar Kosovo LLC

01 May 10:00 - 23:00 01 May 10:00 - 23:00 - Pristina Pristina
AirRadar Kosovo AirRadar Kosovo
Celebrating 2nd anniversary of AirRadar Kosovo LLC...   More info

Një ditë në Shkugëz - 1 MAJ

01 May 10:00 - 19:00 01 May 10:00 - 19:00 - Gjakova Gjakova
Shkugëz Shkugëz
Shoqëri e dashur, Në shenjë respekti dhe falënderimi që bashkërisht i kaluam një vjet në kafiteritë tona Ambient Bar dhe Lemon Tree , ne bashkë me Block Zone ju ftojmë në party...   More info

Maldives - Kurumba ★★★★★

01 May 18:00 - 10 May 21:00 01 May 18:00 - 10 May 21:00 - Pristina Pristina
Travel Plus Travel Plus
MALDIVES KURUMBA Maldives in Full Colour Kurumba Maldives VALUE FOR MONEY Nder hotelet e pakta me rating 5 yje në TripAdvisor nga mbi 3200 Reviews. Oferta vlenë për nisje nga...   More info

Atmosphere Kanifushi Sunset Beach Villa

02 May 19:00 - 09 May 22:00 02 May 19:00 - 09 May 22:00 - Pristina Pristina
Travel Plus Travel Plus
Check in:02.05.17 check ut :09.05.17 cmimi per person 2900.00 eur 7 Net 2 Persona Atmosphere Kanifushi Koncepti Platinum All Inclusive Transferi Sea Plane Sunset Beach...   More info

Pushing the Boundaries - Kosovo, Macedonia and Albania

03 May 12:00 - 15 May 15:00 03 May 12:00 - 15 May 15:00 - Pristina Pristina
Pristina Pristina
13 Days from 1,790pp Following the success of our first Pushing the Boundaries tour we are delighted to offer it again in 2017. Off-limits until fairly recently, these three...   More info

Guardians of the Galaxy vol. 2 - Premiere

03 May 19:00 - 23:00 03 May 19:00 - 23:00 - Pristina Pristina
Cineplexx Kosovo Cineplexx Kosovo
Cineplexx organizon eventin Guardians of the Galaxy vol. 2 Premiere. Për të gjithë të pranishmit do të ketë aktivitete dhe supriza...   More info

Trajnimi: "Menaxhimi i Personelit dhe Vlerësimi i Performancës"

04 May 10:00 - 07 May 10:00 04 May 10:00 - 07 May 10:00 - Pristina Pristina
E&E Consulting E&E Consulting
  More info

UPISC 2017 Debate

05 May 09:00 - 13:00 05 May 09:00 - 13:00 - Pristina Pristina
Rilindja ,Ndertesa E Qeverise Rilindja ,Ndertesa E Qeverise
University of Prishtina International Student Debate 2017 UPISD'17 is one of the main activities in the program of UPISC 2017. This debate aims to gather representatives of...   More info

International Congress of Medical Sciences

05 May 10:00 - 13:00 05 May 10:00 - 13:00 - Pristina Pristina
Swiss Diamond Prishtina Swiss Diamond Prishtina
Kush mund të marrë pjesë në KISCOMS 7 ? Mund të marrin pjesë : Studentët e të gjitha drejtimeve të shkencave mjekësore si dhe profesionistët dhe punëtorët shëndetësorë nga të...   More info

Đurđevdan u Prizrenu i Gori

05 May 23:00 - 07 May 23:00 05 May 23:00 - 07 May 23:00 - Prizren Prizren
Prizren Prizren
ЂУРЂЕВДАН У ПРИЗРЕНУ И ГОРИ Призрен Гора(Драгаш) Свети Архангели Дечани Пећка патријашија Гориоч 2ДАНА АУТОБУСОМ Полазак : 05.05.2017.год Београд : Код Плаве локомо   More info

Rafting në Kanjonin e Lumit Tara, Mali i Zi

06 May 06:00 - 07 May 22:00 06 May 06:00 - 07 May 22:00 - Pristina Pristina
Klubi Alpin Prishtina Klubi Alpin Prishtina
Të Nderuar Miq, Klubi Alpin Prishtina organizon, dhe Ju fton të merrni pjesë në Turin Dy Ditor në Kanjonin e Lumit Tara, të Malit të Zi; me qëllim të Raftingut Grupor në Lumin...   More info

Tur me tren dhe bicikleta ne Jezerc ||| 6 Maj 2017

06 May 07:00 - 18:00 06 May 07:00 - 18:00 - Ferizaj Ferizaj
Shoqëria Bjeshkatare Alpiniste "Lybeteni" Shoqëria Bjeshkatare Alpiniste "Lybeteni"
Shoqëria Bjeshkatare Alpiniste Lybeteni nga Ferizaj, në bashkëpunim me Traveks organizojnë: TUR ME TREN DHE BICIKLETA NË JEZERC Data: 06 Maj 2017 Itinerari: 06:40 Takimi tek...   More info

Coding & Hiking

06 May 07:30 - 20:00 06 May 07:30 - 20:00 - Mitrovica Mitrovica
Shale E Bajgores Shale E Bajgores
Eventi është i hapur për të gjithë të intersuarit nga komuniteti i programerëve, studentëve dhe të tjerë që dëshirojnë të mësojnë gjëra të reja. WORKSHOP Mëso për një ditë çdo...   More info

The Ninth International Conference - Globus, Prishtina

06 May 11:00 - 18:00 06 May 11:00 - 18:00 - Pristina Pristina
Kolegji i Menaxhmentit Internacional "Globus" Kolegji i Menaxhmentit Internacional "Globus"
The Ninth International Conference On Regional Development Issues, tendencies and challenges Conference Day May 6, 2017,Venue: College of International Management Globus street...   More info

Hiking Rugova Mountains

07 May 07:30 - 22:00 07 May 07:30 - 22:00 - Pejë Pejë
Bogë, Kosovo Bogë, Kosovo
Përshëndetje dashamirë të bjeshkatarisë dhe Hiking Njerit, shpresojmë që të gjithë jeni mirë !! Pas një ecje përrallore te Pisha e Madhe e Prizrenit, ju informojmë se Hiking...   More info

Trajnim me produktet e kompanisë SHOFU

07 May 10:00 - 17:30 07 May 10:00 - 17:30 - Pejë Pejë
Depo dentare DENTAL STORE Depo dentare DENTAL STORE
RINDËRTIMI I INCIZIVIT QENDROR NË PRAKTIKËN KLINIKE Depo dentare DENTAL STORE në bashkëpunim me kompaninë prestigjioze SHOFU nga Japonia, për herë të parë në Kosovë, organizojnë...   More info

Super Balkan Trip: 08- 14 Maj, 2017

08 May 06:00 - 14 May 00:00 08 May 06:00 - 14 May 00:00 - Prizren Prizren
Supercampers Supercampers
Jemi shumë të lumtur për t'ju njoftu me planin tonë të rradhës. Atmosfera e vikendeve do t'na ndjekë për 1 javë duke kaluar nëpër 3 shtetet e regjionit. Listën e vendeve e kemi...   More info

Europe Day: Ariadita Duo

08 May 20:00 - 22:00 08 May 20:00 - 22:00 - Pristina Pristina
Pallati i Rinise Pallati i Rinise
The EU Information and Cultural Centre cordially invites you to attend a Piano Duo Recital performed by the virtuoso duo ARIADITA, to be held on 8 MAY at 20.00 in Salla e Kuqe Red...   More info

Konferenca e 4-të e Shoqatës së Biokimistëve Klinik të Kosovës

10 May 09:00 10 May 09:00 - Pristina Pristina
Hotel International Prishtina & SPA Hotel International Prishtina & SPA
Abstract deadline 15 April...   More info

Conference: Empower Women Now!

10 May 23:00 - 12 May 17:00 10 May 23:00 - 12 May 17:00 - Gjakova Gjakova
Hotel Pashtriku Hotel Pashtriku
The Conference Empower Women Now! Creating a culture of recognition and reconciliation in Kosovo will bring together national and local legislators and authorties, NGOs active in...   More info

Menaxhimi Financiar në Organizata Buxhetore

11 May 10:00 - 14 May 14:00 11 May 10:00 - 14 May 14:00 - Pristina Pristina
E&E Consulting E&E Consulting
  More info

Simpoziumi ndërkombëtar “Dita e Infermierëve”

11 May 19:00 - 12 May 22:00 11 May 19:00 - 12 May 22:00 - Pristina Pristina
Kolegji Universi Kolegji Universi
Kolegji UNIVERSI , bashkëorganizatorë në Simpoziumin ndërkombëtar Dita e Infermierëve , projekt i organizatës për Arsim Shkencë dhe Shëndetësi KISCOMS . I akredituar ! Afati i...   More info

იტალია რეჟისორ აჩო ცაგარელთან ერთად!!! 12-15 მაისი

12 May 16:00 - 15 May 19:00 12 May 16:00 - 15 May 19:00 - Ferizaj Ferizaj
Venecia, Italy Venecia, Italy
უვიზო იტალია გრძელდება 3 სრული კალენდარული წელი უცვლელი ფასით 3 12-13-14-15 მაისი 285 ევროდ 3 გაზაფხულის მესამე ჯგუფური მოგზაურობა 3 დაბალი ფასების და საოცარი მოგზაურობების...   More info

Spark Holistic Festival

12 May 18:00 - 14 May 21:00 12 May 18:00 - 14 May 21:00 - Gjakova Gjakova
Gjakova Gjakova
Are you seeking SPIRITUAL HEALTH, MENTAL CLARITY, and PHYSICAL WELLBEING? Then you are in the right place because SPARK is all about wellness inside and out! During a weekend...   More info

5 Anniversary of "Hajdar Dushi" High School

12 May 20:00 - 13 May 04:00 12 May 20:00 - 13 May 04:00 - Gjakova Gjakova
Hotel President Hotel President
Qellimi i këtij eventi është që të festojmë 5 vjetorin e maturës së gjeneratës 2011 2012. Infot tjera së shpejti rreth performusve dhe rrjedhes se eventit. A t'ka marr malli per...   More info

Montenegró Spring Trip - 1 Day

13 May 05:00 - 23:59 13 May 05:00 - 23:59 - Prizren Prizren
Association of Prizren Youth Activities - PYA Association of Prizren Youth Activities - PYA
The trip is scheduled for one day. Those who want to join the trip should contact us. Travel tickets are limited. To be with us, book your ticket at the following numbers...   More info

Vegetoterapi dhe Analiza e Karaktereve në Psikoterapin Trupore

13 May 09:30 - 14 May 18:00 13 May 09:30 - 14 May 18:00 - Pristina Pristina
Shoqata e Psikoterapeutëve të Kosovës Shoqata e Psikoterapeutëve të Kosovës
Asociacioni Kosovar për Psikoterapi Trupore NOKTA në bashkëpunim më Qendrën për Psikoterapi dhe Këshillim Wilchelm Reich , Institutin për VEGETOTERAPI dhe Analiza e Karaktereve...   More info

Balkan Half Marathon Championship

14 May 08:00 - 16:00 14 May 08:00 - 16:00 - Pristina Pristina
Pristina Pristina
  More info

Prishtina Half Marathon

14 May 10:00 - 14:00 14 May 10:00 - 14:00 - Pristina Pristina
Pristina Pristina
  More info

Desert Mountain Tribe (UK) / No Recess at Hamam Bar Prishtina

15 May 20:00 - 16 May 02:00 15 May 20:00 - 16 May 02:00 - Pristina Pristina
Hamam Bar Prishtina Hamam Bar Prishtina
NO RECESS is announcing the arrival of DESERT MOUNTAIN TRIBE, one of the most formidable new psychedelic rock bands coming out of the United Kingdom, currently touring Europe in...   More info

My Baby (NL) / No Recess at Hamam Bar Prishtina

16 May 20:00 - 17 May 02:00 16 May 20:00 - 17 May 02:00 - Pristina Pristina
Hamam Bar Prishtina Hamam Bar Prishtina
NO RECESS is excited to announce the concert of the Amsterdam based psychedelic, shamanic trio MY BABY, whose swampy blues and funk-inflected sound is taking the world by storm...   More info

Trajnim për hulumtime & Aplikimi i SPSS 22 Grupi 2

20 May 19:00 - 21 May 22:00 20 May 19:00 - 21 May 22:00 - Pristina Pristina
Semitronix HOTEL Prishtinë Semitronix HOTEL Prishtinë
Trajnimi ne SPSS do te mbahet me date 20 dhe 21 Maj 2017 dhe 27 dhe 28 Maj 2017 ne Prishtine. Qmimi per person eshte 155 Euro. Rezervimi eshte i obligueshem ! Kohëzgjatja e...   More info

Transformer (UK) / No Recess at Hamam Bar Prishtina

20 May 20:00 - 21 May 02:00 20 May 20:00 - 21 May 02:00 - Pristina Pristina
Hamam Bar Prishtina Hamam Bar Prishtina
TRANSFORMER have just been booked to give their legendary live performance at No Recess Festival on 20 May! YOUTUBE: Cinema Car : https:/www.youtube.com/watch?v JLuuLEsankw...   More info

Bunarfest XIII Edition 2017

20 May 22:00 - 21 May 18:00 20 May 22:00 - 21 May 18:00 - Prizren Prizren
Prizren Prizren
Bunarxhitë po bahen gati për 21 maj, ditën kur kanë me u l'shu me goma për herë të 13-të nëpër Lumbardh. K'saj radhe kena me pas ma shumë ujë n'lum, e ma shumë lezet n'qytet. 8...   More info

Tetris (KS) / No Recess at Hamam Bar Prishtina

21 May 20:00 - 22 May 02:00 21 May 20:00 - 22 May 02:00 - Pristina Pristina
Hamam Bar Prishtina Hamam Bar Prishtina
TETRIS është grup i artistëve të bazuar në Prishtinë, që krijojnë audio ambiente mbi fraza hipnotike të sintave të shumtë dhe basit të thellë. Line-up që ndryshon tërë kohës nuk...   More info

Kongresi i 4-të i Shoqatës së Kardiologëve të Kosovës

26 May 10:00 - 27 May 13:00 26 May 10:00 - 27 May 13:00 - Pristina Pristina
Hotel International Prishtina & SPA Hotel International Prishtina & SPA
  More info

Entrance Exam

26 May 13:00 - 17:00 26 May 13:00 - 17:00 - Pristina Pristina
American School of Kosova American School of Kosova
Ftojmë të gjithë nxënësit nga klasa e 6-të deri në klasën 12-të, të marrin pjesë në Testin Pranues në American School of Kosova me datë 26 maj, nga ora 13:00. Apliko ONLINE në...   More info

Kosovo Contact - élményprogram Koszovóban (2017. június 1-6.)

01 Jun 00:00 - 06 Jun 03:00 01 Jun 00:00 - 06 Jun 03:00 - Kosovo Kosovo
Kosovo Kosovo
2017. június 1 6. Kosovo Contact A Balkan Calling Egyesület ExperienceBalkan.com 6 napos interkulturális és gasztronómiai programja a festői Koszovóban. A program során...   More info

Model European Union Kosovo 2017

01 Jun 12:00 - 06 Jun 08:00 01 Jun 12:00 - 06 Jun 08:00 - Pristina Pristina
Parliament Assembly of Kosovo Parliament Assembly of Kosovo
Model European Union Kosovo is a unique simulation of EU legislative process taking place in the heart of the Balkans in Kosovo's capital city Pristina, a mixtured city of...   More info

Konferenca e II-te e Farmacise

02 Jun 00:00 - 04 Jun 03:00 02 Jun 00:00 - 04 Jun 03:00 - Prizren Prizren
Oferta De Luxe Oferta De Luxe
Konferenca e II-te e Farmacise Me pjesemarrje...   More info

CAC & Dog Fest Prishtina 2017

03 Jun 00:00 - 04 Jun 21:00 03 Jun 00:00 - 04 Jun 21:00 - Pristina Pristina
Pristina, Kosovo Pristina, Kosovo
  More info

24h lutje / 24h prayer

03 Jun 15:00 - 04 Jun 15:00 03 Jun 15:00 - 04 Jun 15:00 - Gjilan Gjilan
Gjilan Gjilan
  More info

4th ESO ESMO EEBR Masterclass in Medical Oncology

30 Jun 17:00 - 05 Jul 20:00 30 Jun 17:00 - 05 Jul 20:00 - Rahovec Rahovec
Europe/Belgrade Europe/Belgrade
This residential programme has been designed for medical and clinical oncologists, who wish to improve their skills or those who are preparing for the national board or ESMO exam...   More info

NGOMfest 2017

06 Jul 20:00 - 09 Jul 00:00 06 Jul 20:00 - 09 Jul 00:00 - Prizren Prizren
NgomFest NgomFest
NGOMfest 2017 6 9 Korrik/July Festivali i muzikes NGOMfest vjen me edicionin e shtate e cila do te organizohet per here te dyte ne kalane e qytetit te Prizrenit. Gjate datave 6...   More info

Сплаварење Ибром број 14 Лепосавић - Рашка

08 Jul 08:00 - 09 Jul 18:00 08 Jul 08:00 - 09 Jul 18:00 - Leposavić Leposavić
Organizacija Splavarenje Ibrom Spustbezgranica Organizacija Splavarenje Ibrom Spustbezgranica
Ове године по 14-ти пут организујемо традиционално окупљање пријатеља Ибра и манифестације Спларење Ибром Спуст Без Граница: Први дан КАМП Други дан СПЛАВАРЕЊЕ...   More info

Summer School as School Course 3: Curating and Global Feminisms

10 Jul 09:00 - 14 Jul 15:00 10 Jul 09:00 - 14 Jul 15:00 - Pristina Pristina
Stacion - Center for Contemporary Art Prishtina Stacion - Center for Contemporary Art Prishtina
Summer School as School 2017 Course 3: Curating and Global Feminisms Course leader: Jovana Stokić 10 14 July, 2017 The application deadline is April 30, 2017. Registration form...   More info

Prishtina International Film Festival

13 Jul 19:00 - 20 Jul 12:00 13 Jul 19:00 - 20 Jul 12:00 - Pristina Pristina
Pristina Pristina
About Prishtina International Film Festival (PriFest) PriFest is the biggest and most important film industry event in Kosovo. It emerged as a need to bring back and build the...   More info

Archaeological Research at Prizren Castle

15 Jul 11:00 - 25 Jul 14:00 15 Jul 11:00 - 25 Jul 14:00 - Prizren Prizren
Prizren Prizren
The project Archaeological Research at Prizren Castle had been organized in 2016 for the first time and was therewith one of the first heritage volunteering projects in Kosovo at...   More info

Summer School as School 2017 Course 1: In the Museum of History

17 Jul 09:00 - 20 Jul 16:00 17 Jul 09:00 - 20 Jul 16:00 - Pristina Pristina
Stacion - Center for Contemporary Art Prishtina Stacion - Center for Contemporary Art Prishtina
Summer School as School 2017 Course 1: In the Museum of History Course leader: Boris Buden 17 20 July, 2017 Maximum number of participants: 10 Registration deadline: 30 April...   More info

Tennda

27 Jul 23:00 - 10 Aug 02:00 27 Jul 23:00 - 10 Aug 02:00 - Gjilan Gjilan
Tenda NOLI Tenda NOLI
Japim Tenda Në Sherbim (Me Qera) , Karrika dhe Tavolina. Për Fejesa, Kanagjeqe, Dasma, Panaire, Konferenca si dhe për të pame... Çmimi sipas marveshjes. Dimenzionet e Tandav jan...   More info

Tenda

29 Jul 23:00 - 07 Aug 23:00 29 Jul 23:00 - 07 Aug 23:00 - Gjilan Gjilan
Tenda NOLI Tenda NOLI
Japim Tenda Në Sherbim (Me Qera) , Karrika dhe Tavolina. Për Fejesa, Kanagjeqe, Dasma, Panaire, Konferenca si dhe për të pame... Çmimi sipas marveshjes. Dimenzionet e Tandav jan...   More info

Vera 2017 - Auto Show Gjilan

30 Jul 15:00 30 Jul 15:00 - Gjilan Gjilan
Gjilan Gjilan
Tunning, Panair i Veturave , Drift , Burnout, Dj, Grill, Shisha, etj...   More info

Drag Race Kosova Official 2017

05 Aug 10:00 - 06 Aug 18:00 05 Aug 10:00 - 06 Aug 18:00 - Pristina Pristina
Prishtina Racing Cars Prishtina Racing Cars
Deri ne momentin kur do te mbahet gara ketu do te diskutohet rrethe veturave dhe gares...   More info

TOKA International Camp 2017

05 Aug 10:00 - 12 Aug 18:00 05 Aug 10:00 - 12 Aug 18:00 - Pristina Pristina
TOKA TOKA
-Would you like to know more about international cultures, and meet new friends from different countries? -Would you like to learn more about yourself your values, passions and...   More info

Drag race 2017

12 Aug 13:00 - 13 Aug 13:00 12 Aug 13:00 - 13 Aug 13:00 - Prizren Prizren
Aeroporti Adem Jashari Aeroporti Adem Jashari
Drag Race...   More info

Pervjetori I Rent a Car "Ahmeti"

01 Sep 13:00 01 Sep 13:00 - Gjilan Gjilan
Gjilan Gjilan
  More info

The Summit Fest 2017

01 Sep 19:00 - 03 Sep 08:00 01 Sep 19:00 - 03 Sep 08:00 - Pristina Pristina
Gërmia Gërmia
-1 & 2 September 2017 In the beautiful national park Gërmia near Prishtina, the serotonin nocturnal fairies are hiding from people during the daytime. But at night, they stretch...   More info

ITFBALKAN 2017 GENEL TİCARET FUARI

14 Sep 10:00 - 17 Sep 20:00 14 Sep 10:00 - 17 Sep 20:00 - Pristina Pristina
Pristina Pristina
Genel Ticaret...   More info

Kosovo 2017 - Basisschool project

14 Oct 07:00 - 21 Oct 17:00 14 Oct 07:00 - 21 Oct 17:00 - Vushtrri Vushtrri
Vushtrri Vushtrri
BASISSCHOOL PROJECT 2017 Alle geïnteresseerden opgelet: hierbij kondigen wij ons nieuwe basisschool project aan! Tussen 14 en 21 oktober gaan wij wederom naar Kosovo om een...   More info

Dorezimi i Llameles-A ne Gjilan.

28 Oct 11:00 - 15:00 28 Oct 11:00 - 15:00 - Gjilan Gjilan
Vizioni-S Gjilan Vizioni-S Gjilan
Dorezimi i Llamellës-A në objektin e I në Gjilan. Përfundimi dhe dorëzimi i qelësave në dorë të banorëve të rinj të ketij Objekti...   More info

Zgjedhjet Lokale 2017

05 Nov 07:00 - 19:00 05 Nov 07:00 - 19:00 - Mitrovica Mitrovica
Mitrovica, Kosovo Mitrovica, Kosovo
Në vitin që po hyjmë duhet të mbahen Zgjedhjet Lokale në Kosovë. Qëllimi i këtij eventi që po bëjmë është sinzibilizojmë dhe motivojmë qytetarët të dalin të votojnë. Të nderuar...   More info

Muzik Live 100%

02 Dec 20:00 - 23:59 02 Dec 20:00 - 23:59 - Pristina Pristina
Restaurant Druri G Restaurant Druri G
Për disponimin tuaj Lum Fejzullahu Arben...   More info

Në borë me sajë në Malin Sharr - Prevalla - truth

23 Dec 08:30 - 17:30 23 Dec 08:30 - 17:30 - Prizren Prizren
Sharri Ecotour Sharri Ecotour
Aktiviteti : Në borë me sajë në Malin Sharrit Kthimi në të ardhmën Back to future Grupmosha: fëmjët, të rinjë 7 14 vjeq Programi: Vend takimi : Qendra e Informacionit...   More info


© 2017 Siguez